2015

Buginy v Drnovicích 19. 9. 2015

V pětihodinovce aut v drnovické pískovně Josef Macháček překonal techniku a absolutně zvítězil se 71 koly. V celkovém pořadí ho následovaly týmy QUADSERVIS ŠPAK - PÁPÁ Buggy tým, Polaris team a nečekaně i tým Offroad centrum JASE. Dramatický závod přinesl hned několik karambolů, bloudiček i nádherných soubojů...

poř.tymjmenostrojcílcelkem
1.Machacek Racing TeamJosef MacháčekRage Buggy 9455:02:56.571
2.QUADSERVIS ŠPAK - PAPÁ Buggy TÝMAntonín PADEVĚT. Dušan PADEVĚT.   Jan PADEVĚT. Radek PADEVĚT. Martina SEDLÁČKOVÁ. Tomas PÁZLER. PetrCan Am Maverick XDS Rotax 9765:01:52.566
3.Polaris TeamMarcel VýchopeňPolaris RZR XP 900 8994:39:05.462
zavřít

zavřít

zavřít


 

Řecká Serres Rally po týdnu závodění skončila a v náročném terénu obsadil JOSEF MACHÁČEK nádherné 1. místo v kategorii čtyřkolek a MARTIN PLECHATÝ se umístil ihned za ním na 2. pozici.

28. 08. 2015 21:00

Po noci strávené ve stanu jezdci dnes ráno vyrazili zpět do bivaku a budou se pak připravovat na zítřejší závěrečnou etapu.

27. 08. 2015 21:00

Maratonská etapa způsobila, že celý bivak zeje prázdnotou. Podle telefonického rozhovoru oba naši jezdci na čtyřkolkách dorazili v pořádku do cíle etapy.

26. 08. 2015 21:00

Dnešní náročná etapa byla velmi technická, plná kamení a velice těžká pro čtyřkolky. I tak se oba jezdci MARTIN PLECHATÝ a JOSEF MACHÁČEK dostali bez potíží až do cíle a stále drží 1. a 2. příčku v kategorii čtyřkolek. Zítra závodníky čeká maratonská etapa, což znamená, že noc tráví mimo bivak a servis můžou provést pouze s tím, co si s sebou vezmou. Na fotkách jsou zachyceny přípravy na tuto zítřejší zajímavou etapu


25. 08. 2015 21:00

JOSEF MACHÁČEK se svou čtyřkolkou je na 1. místě! Jeho stájový kolega MARTIN PLECHATÝ i přes potíže s karburátorem a nedojetou etapou obsadil 2. místo. Stroj už je opravený a zítra oba opět  v plné parádě vyráží na trať.

24. 08. 2015 21:00

MARTIN PLECHATÝ a JOSEF MACHÁČEK stále drží 1. a 2. příčku v kategorii čtyřkolek. Borci hodně zdaru! Mohli by spojit síly a jet Dakar spolu. Hlasujte o tom v anketě!


23. 08. 2015 21:00

Dnes se jela 1. etapa (prolog) řecké Serres Rally Raid. JOSEF MACHÁČEK po defektu pneumatiky dojel v kategorii čtyřkolek na 2. místě. MARTIN PLECHATÝ i přes komplikace s únikem paliva obsadil 1. místo. 

             Dakarské přípravy - 2016

OFF-ROAD trať bratrů Petra a Martina Hášových v Milovicích hostila dne 30.6.2015 Josefa Macháčka s Dakarskou buginou v jeho závodních přípravách na nadcházející ročník legendární Dakarské rally. Trať plná rozmanitých terénních podmínek dovolila dokonale prověřit techniku a taktéž otestovat nové podvozkové komponenty - Dakarské závodní tlumiče z dílny Ferencz Racing Technology světoznámého Jozefa Ferencze - jehož tlumiče zdobí řadu dakarských speciálů.

          

Další testování Josefa Macháčka proběhne dne 10-11. 07. 2015 na 36th ročníku Rally PolishSafari 4-tého kola Polish Cross Country Šampionátu a Polish Cupu Baja Rally.

Josef Macháček doporučuje :

                                

 Offroad pro úplného začátečníka               Závodní tlumiče a komponenty pro profíka

                                                                                                                      

             

 Hellas Rally Raid - 2015


Šest dní čistého závodění. Tak jednoduše by se dala popsat Hellas rally. Horské pasáže plné složitých výjezdů, ostrých zatáček a kamenitých brodů čekají na závodníky letošního ročníku Hellas rally.

26. 1. - 8. 2. 2015

,, Cesta do Dakaru 2015 aneb cíl Dakhla ,,

Pořadatelé letošního ročníku Intercontinental rally vypisují taktéž zkrácenou verzi ,, závodu do Dakaru ,, - Lite Class a to s cílem v Dakhle po šesté ujeté etapě, kterou vítězstvím v celkovém pořadí jakožtoi v kategoriii car úspěšně zakončila posádka:  Josef Macháček - Filip Němota.           

Trasa letošního ročníku zavede závodníky do nejpozoruhodnějších krajin Maroka, Mauretánie a Senegalu se svým nadčasovým smyslem pro dobrodružství. Jezdci okusí chuť Sahary, skalnaté stezky pohoří Atlas a nízko položené savany, které přinášejí každým dnem nová překvapení a nečekané problémy. Cíl Lac Rose -  Bájné Rúžové jezero v Dakaru !!!   Dakhla - Lite class - konec po šesté etapě.


  


   

 

 

 

                  

G- Energy Kupa

Buggy Mosquito z konstrukční dílny Norberta Klementa a šestý díl Hungarian Open Cross Country Rally Šampionátu se stal místem další přípravy na nadcházející dálkové rally Josefa Macháčka . Slovy jezdce: "Je to povedený vůz s dostatečným výkonem, vyladěným odpružením. Výsledky na druhé a páté příčce ve speciálkách dokazují, že se s tímto strojem musí počítat na předních místech v celkovém umístění".